Ortel C1 Classic schanz gallér 8 cm

Raktáron
Raktárkészlet:
Ortel C1 Classic nyaki ortézis - Schanz gallér 8 cm
Cikkszám
OR039
Márka
Thuasne
1
Raktáron
2
Raktáron
3
Raktáron
Méret
4 290 Ft
A nyaki gerincszakasz rándulása, meghűléses megbetegedései után kialakuló izomgörcsös állapotok, enyhe fokú kopásos panaszok esetén javasolt.
A nyaki gerinc rövid ideig tartó fájdalomcsillapító hatású rögzítésére ajánlott.
Jó minőségű habszivacs eltávolítható, mosható, kényelmes pamut huzattal.
A nyak körméretének meghatározása alapján 3 méretben kapható:
1-es 28-33 cm
2-es 34-39 cm
3-as 40-46 cm

A feltüntetett árak kizárólag a webáruházban leadott rendelések esetén érvényesek!  

 

Részletek
A puha rugalmas anyag gátolja a hirtelen mozdulatokat, de lehetővé teszi a fej forgását. 
A felvétel során ügyelni kell a testformák gondos elhelyezésére.
Az elülső - legszélesebb - rész közvetlenül az áll alatt helyezkedik el, hiszen nyakrögzítővel a fejet kissé emelni szükséges.
A gallér végeit a tarkó alatt tépőzárral lehet összekapcsolni. A húzóerő mérsékelt legyen!

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!


Felhívjuk Vásárlóink figyelmét, hogy az áruházunkban vásárolt termékek szakszerű használata érdekében a termékhez mellékelt használati útmutatót olvassák el figyelmesen! Ha bármilyen okból nincs meg a használati utasítás, jelezzék ügyfélszolgálatunknak és pótlólag elküldjük. A legtöbb termékhez a termék oldalon megtalálható a használati utasítás elektronikus formában.   

Gyógyászati segédeszközök használatának kockázatairól kérdezzék meg a kezelőorvost!

Egészégügyi, higiéniai okokból testtel vagy testnedvvel közvetlenül érintkező termékek esetében nincs lehetőség a vásárlástól történő elállásra (45/2014 Korm. rendelet 29 § e). Ilyen termékek különösen pl. vércukormérők, tesztcsíkok, ortézisek, harisnyák, szoba wc-k,  wc magasítók, fürdető eszközök, inhalátorok, párnák, lepedők, antidekubitusz eszközök, matracok, talpbetétek és lábvédők, haskötők. Kivéve a bontatlan, sérülésmentes egyedi csomagolású termékeket.

Kérjük, ezt a szempontot mindenképpen vegyék figyelembe a termékek kiválasztásánál és a megrendelésénél! Ilyen termékeknél cserére sincs lehetőség, kivéve a granciális vagy szavatossági kifogásokat. 

 

 

Adatok
Gyártó
Thuasne
Cikkszám
OR039
Hasonló termékek
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!